Druhy platebních karet

Platební karta Vám zaručí neustálý a rychlý přístup k finanční hotovosti prostřednictvím bankomatů a umožní Vám bezhotovostní platby za zboží a služby v široké síti obchodníků přijímajících platební karty.

Volksbank Raiffeisenbank Nordoberpfalz eG pobočka Cheb vydává platební karty společnosti MasterCard Europe, které jsou akceptovány bankomaty a obchodníky po celém světě.

Maestro

Karta je určená k bezhotovostnímu placení zboží a služeb na místech vybavených elektronickým platebním terminálem a k výběrům hotovosti z bankomatů a v bankách, či směnárnách, vybavených elektronickým platebním terminálem. Karta je vydávána v provedení pro domácí a mezinárodní použití.


MasterCard Standard
MasterCard Standard bezkontaktní

Karta je určená k bezhotovostnímu placení zboží a služeb a k výběrům z bankomatů a v bankách, či směnárnách, a na všech místech označených příslušnými logy. Karta je určena pro mezinárodní použití. Ke kartě lze doplňkově sjednat cestovní pojištění platné po celém světě.

MasterCard Gold

Karta je určena nejnáročnějším klientům, kteří se díky ní celosvětově těší patřičné pozornosti. Výbava platební karty je doplněna cestovním pojištěním platným po celém světě.

Mám zájem o tento produkt