Dětské konto

Naučte své děti spořit a hospodařit s penězi

Myslíme i na ty nejmenší. Konto je určeno dětem od narození až do 18-ti let věku. Pokud chcete svým dětem spořit a naučit je hospodařit s penězi, je dětské konto ideálním řešením.

 

Dětské konto je vkladní knížka s 3-měsíční výpovědní lhůtou a velmi atraktivní úrokovou sazbou (2,0% p.a.).

 

 

Jako u běžné vkladní knížky máte i zde možnost (se souhlasem rodičů) měsíčního výběru až 3.000,- Kč bez poplatku. Děti mohou se svými úsporami disponovat od 6-ti let. Vystavíme jim jejich vlastní identifikační kartu. Dětem starším 15-ti let umožňujeme výběr s občanským průkazem. Úroková sazba 2.0% p.a. je limitována max. úložkou 100.000,-.

Mám zájem o tento produkt

Pojištění vkladů a institucionální ochrana


Volksbank Raiffeisenbank Nordoberpfalz eG je členem úředně uznané společnosti BVR Institutssicherung GmbH a doplňkové dobrovolné zajišťovací instituce Bundesverband der Deutschen Volksbanken und Raiffeisenbanken e. V. Tyto mají jako institucionální systémy ochrany za úkol odvrátit nebo napravit hrozící nebo stávající ekonomické problémy institucí, které jsou jejich členy (institucionální ochrana). Všechny členské instituce těchto systémů ochrany si poskytují vzájemnou podporu za účelem zabránění vzniku platební neschopnosti. V rámci institucionální ochrany jsou chráněny také vklady klientů – tedy především spořicí vklady, vkladové listy, termínované vklady, vklady bez výpovědní doby a dluhopisy.pro více informací viz

Informační přehled o systému pojištění pohledávek z vkladů pro klienta / Informationsbogen über das Einlagensicherungssystem für den Kunden (Tschechische Republik)