Giro-Doppel

2 konta 1 cena

Mít běžný účet u Volksbank Raiffeisenbank Nordoberpfalz eG s sebou přináší,díky „přeshraničnímu“ angažmá banky, celou řadu výhod.

 

Máte například možnost, si „svůj balíček služeb“ u nás sami nadefinovat - a to včetně vedení eurového konta v Německu s platební kartou VR.


 

Všechny možnosti Vám rádi vysvětlíme osobně.Giro-Doppel má tyto výhody:

  • účet v Německu a ČR
  • VR-BankCard (bývalá EC-Karte)/D, MasterCard, Maestro/CZ
  • převody mezi GIRO-DOPPEL účty zdarma
  • převody EUR v rámci EU - ZDARMA
  • kvalitní osobní poradenství v Čechách i Německu, díky Česky hovořící poradkyni

Věděli jste, že německý účet můžete obsluhovat také z mobilu? Stáhněte si VR banking a jednoduše ovládejte svůj účet z Vaší dlaně.Mám zájem o tento produkt

Pojištění vkladů a institucionální ochrana


Volksbank Raiffeisenbank Nordoberpfalz eG je členem úředně uznané společnosti BVR Institutssicherung GmbH a doplňkové dobrovolné zajišťovací instituce Bundesverband der Deutschen Volksbanken und Raiffeisenbanken e. V. Tyto mají jako institucionální systémy ochrany za úkol odvrátit nebo napravit hrozící nebo stávající ekonomické problémy institucí, které jsou jejich členy (institucionální ochrana). Všechny členské instituce těchto systémů ochrany si poskytují vzájemnou podporu za účelem zabránění vzniku platební neschopnosti. V rámci institucionální ochrany jsou chráněny také vklady klientů – tedy především spořicí vklady, vkladové listy, termínované vklady, vklady bez výpovědní doby a dluhopisy.pro více informací viz

Informační přehled o systému pojištění pohledávek z vkladů pro klienta / Informationsbogen über das Einlagensicherungssystem für den Kunden (Tschechische Republik)