Hypotéční úvěry

Chcete si pořídit nový byt či vlastní rodinný domek?

Plánujete rekonstrukci nebo modernizaci?

Rádi byste ušetřili na splátce stávající hypotéky?


Přijďte se poradit s naším poradcem a uvidíte, že s námi se Vaše přání snadno stanou realitou.


Věděli jste, že u nás jsou hypotéky bez poplatků?

Neplatíte nic za odhad nemovitosti ani za zpracování a vedení úvěru. Navíc jsou naše hypotéky s velmi nízkou úrokovou sazbou.S hypotečním úvěrem můžete plánovat dlouhodobě. Splácení probíhá formou konstantních splátek, anuit. Tyto splátky obsahují část splácející úroky a část splácející jistinu. Z Vaší splátky jsou nejprve splaceny úroky, zbytek je použit na uhrazení jistiny. Částka připadající na úroky s postupující dobou splácení klesá a zvyšuje se tak částka připadající na splátku jistiny. O výšce splátky si můžete rozhodnout sami.
U hypotečních úvěru hraje důležitou roli doba, na kterou je úroková sazba fixována. Úrokovou sazbu je možné zafixovat na 1, 2, 3, 4, 5 nebo 10 let. Po uplynutí této doby je dohodnutá úroková sazba přizpůsobena sazbám aktuálním. Podle aktuální výše úrokových sazeb se tedy můžete již dnes zajistit dlouhodobě výhodné úroky.
  • zvolit můžete jednorázové nebo postupné čerpání úvěru
  • vinkulace životního pojištění
  • zástava nemovitostí
  • zástava movitých věcí
  • ručení
  • postoupení pohledávky
Úroková sazba je odvozena od aktuálních úrokových sazeb na mezibankovním trhu. Konkrétní výše úrokové sazby je vždy závislá na typu úvěru, délce splatnosti, prokázané bonitě klienta a kvalitě zajištění úvěru. Poplatky související s vedením úvěrového účtu naleznete v platném Sazebníku Volksbank Raiffeisenbank Nordoberpfalz eG pobočky Cheb.
Máme pro Vás řešení. Stačí si prostřednictvím našich úvěrových poradců sjednat pojištění UNIQA – pojištění schopnosti splácet spotřebitelský úvěr či hypotéku. Více zde.

Vyberte si nemovitost u našich partnerů


Mám zájem o tento produkt